Pagrindinis meniu

Tarpusavio pagalbos grupės tėvams

Sužinojus, kad tavo vaikas turi (jau patvirtintą ar dar tik įtariamą) autizmo sutrikimą labai svarbu neužsidaryti, nelikti su savo skausmu vienam. Kasmet naujai diagnozuojamų autizmo atvejų vaikų tarpe yra virš 300, tad per vaikystės metus susidaro nemenkas būrelis. Jūs tikrai nesate vieni. Kviečiame aktyviai jungtis į savitarpio pagalbos grupes, moderuojamas psichologų, kur galėsite pasikalbėti su likimo draugais apie jums rūpimas problemas, atsigauti, sustiprėti, pasisemti įkvėpimo ar išlieti savo skaudulius.

Reguliarios tarpusavio pagalbos grupės vyksta įvairiuose miestuose:

Vilniuje

Logopediniame kabinete "Kalbos dovana"
Sausio 13-osios g. 11, Vilnius 
Kiekvieną pirmadienį 18:30 (susitikimo trukmė 1,5 valandos).
Tai grupinė diskusija su psichologu, skirta tėvams, auginantiems autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus. Grupės susitikimuose, lydimi psichologo, turėsite galimybę dalintis asmenine patirtimi ir jausmais apie esamas ar gyvenime buvusias sunkias situacijas, padėti vieni kitiems suprasti savo galimybes, spręsti iškilusias problemas, naujai įvertinti situaciją, kartu ieškoti būdų, kaip tęsti pilnavertį gyvenimą. Grupėje didžiausias dėmesys skiriamas dalyvių pasisakymams – kiekvienas turi galimybę dalintis patiriamais išgyvenimais, iššūkiais bei problemomis ir sulaukti paramos ar palaikymo iš panašaus likimo žmonių, taip pat – profesionalios pagalbos iš specialisto. Grupės veikla grindžiama bendrumo, savitarpio supratimo, pasitikėjimo, pagarbos ir konfidencialumo principais.
Būtina išankstinė registracija telefonu 8 675 21291 (I. Noreikaitė) darbo dienomis nuo 16 iki 20 val.
Dalyvių skaičius: iki 10 asmenų.
Kaina: 30 Lt.
www.kalbosdovana.lt

 

Kaune

"Romuvos" klinikoje
Rotušės a. 23, Kaunas
Kiekvieną pirmadienį 18:00 kviečiame tėvelius, auginančius vaikus su autizmo spektro sutrikimais, į savitarpio pagalbos grupę. Grupėje, vedami psichologo, tėveliai bendrauja, dalijasi patirtimi ir patarimais ir... atsipalaiduoja prie puodelio arbatos. Kartu visos bėdos atrodo daug mažesnės.
Vieno susitikimo kaina 10 Lt. Susitikimo trukmė 1,5-2 val.
Kontaktai pasiteiravimui:
Tel. 8 616 55950
El. paštas e.mickeviciene@gmail.com.
www.romuvosklinika.lt

 

Klaipėdoje

Psichologinėje pedagoginėje tarnyboje
Debreceno g. 41, Klaipėda
Kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį 18:30 kviečiame autistiškų (ar turinčių autizmo bruožų) vaikų mamytes ir tėvelius į savipagalbos grupes kartu pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais. Susitikimai nemokami.
Telefonai pasiteiravimui: 8 655 22044, 8 689 21832.

 

Panevėžyje

Psichologinėje pedagoginėje tarnyboje
Topolių al. 12, Panevėžys
Susitikimai kartą per mėnesį, trečiadieniais, 17 val. Tikslesnė informacija telefonu 8 45 460106.
 

Taip pat kviečiame tėvelius jungtis į virtualias diskusijas LAA "Lietaus vaikai" forume ir uždaroje grupėje socialiname tinke Facebook (dėl patekimo į šią grupę prašome susisiekti su mumis asmeniškai el. paštu info@lietausvaikai.lt ). Čia ne tik gausite daug vertingų patarimų, paguodos, supratimo ir įkvėpimo, bet ir nepražiopsosite gyvų tėvelių ar visų šeimų susitikimų, kurie neretai vyksta tiesiog spontaniškai, vieni pas kitus svečiuose, todėl nėra viešai skelbiami.