Pagrindinis meniu

Visuotinis narių susirinkimas

Mielieji asociacijos nariai,

Regis tik neseniai džiaugėmės ir kėlėm šampano taurę įregistravę asociaciją „Lietaus vaikai“. Kartu galvojom pavadinimą, kartu rinkom logotipą, kartu svajojome, ir kūrėme planus, kiek daug galėsime nuveikti kartu. Tapome viena šeima, kurią vienija autizmas. Asociacija, 2013 metų kovo 13 dieną gimusi vos iš 31 šeimos, nepraėjus nė metams vienija jau daugiau nei 150. Tai tik dar kartą parodo autizmo aktualumą ir pagalbos poreikį bei svarbą mūsų vaikams.

Norėdami kuo geriau atstovauti visų mūsų vaikų interesus, sužinoti labiausiai Jums rūpinčias bėdas, kurias turime spręsti, išgirsti Jūsų pasiūlymus asociacijos veiklos planams ir užmojams, norime visus Jus pakviesti į Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ visuotinį narių susitikimą.

Visuotinis narių susitikimas vyks š. m. kovo 11 dieną, 12 val., Vilniaus Atgajos specialiojoje mokykloje (adresu Viršuliškių g. 103, Vilnius). Registracijos pradžia 11.30.

Susitikimo metu aptarsime šiuos klausimus:

  1. Asociacijos veiklos ir finansinės ataskaitos už 2013 metus tvirtinimas;
  2. Asociacijos strateginių tikslų ir uždavinių aptarimas;
  3. Valdybos narių sudėties papildymas;
  4. Autizmo Supratimo dienos Balandžio 2-ąją paminėjimo renginio Prezidentūroje pristatymas;
  5. Asociacijos stojamojo ir nario mokesčio nustatymas;
  6. 2014 metų numatomų veiklų ir renginių pristatymas;
  7. Kiti aktualūs nariams klausimai.

Prieš susitikimą Jums elektroniniu paštu bus atsiųstos asociacijos veiklos ir finansinės ataskaitos už 2013 metus bei stojamojo ir kasmetinio nario mokesčio mokėjimo tvarkos projektas, kurį norėtume patvirtinti susirinkimo metu. Remiantis asociacijos įstatais kvietimas elektroniniu paštu laikomas galiojančiu, tad atskiras kvietimas registruotu paštu nebus siunčiamas.

Prašome informuoti apie ketinimą dalyvauti ar nedalyvauti el. paštu renginiai@lietausvaikai.lt. Registracija svarbi dėl tinkamo patalpų paruošimo.

Mums svarbi Jūsų kiekvieno nuomonė, todėl nuoširdžiai laukiame Jūsų atvykstant.

Kuo nuoširdžiausi linkėjimai,
Lina Sasnauskienė

Data: 
Antradienis, Kovas 11, 2014 - 12:00