Pagrindinis meniu

Kvietimas tapti aktyviu Autizmo supratimo dienos minėjimo dalyviu

2014 metų Balandžio 2 dieną pasaulio bendruomenė jau septintą kartą pažymės Autizmo Supratimo dieną.

Lietuvos autizmo asociacija “Lietaus vaikai”, vienijanti tėvus, auginančius autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, balandžio 2 dieną 15 - 17 val. organizuoja specialų renginį Daukanto aikštėje.
Renginio metu bus dėliojama milžiniška dėlionė (dėlionė – tarptautinis autizmo simbolis), vyks specialus “flash mob’as”, į dangų kils balionai su palinkėjimais kiek kitokiems, autistiškiems vaikams, taip parodant, kad jie nėra atskirti, suteikiant jiems viltį užaugti tolerantiškoje demokratinėje visuomenėje. Renginio globėja - Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Tam, kad planuojama socialinė akcija įvyktų ir pavyktų, mums būtina maždaug 220 aktyvių dalyvių - savanorių pagalba.

Veiklos, kuriose laukiame savanorių:

  • Dėlionės dėliotojai (nuo keleto iki keliolikos žmonių)
  • Žmonės – skėčiai, kurie judės aikštėje pagal iš anksto surežisuotą scenarijų ir tam tikru metu skėčius pakeis į dangų kylančiais balionais (200 žmonių)
  • Tvarkos koordinatoriai (keletas žmonių)

Akcija vykdoma pirmą kartą – tad turėsite galimybę ne tik  išreikšti aktyvią pilietinę poziciją, bet ir tapti svarbaus socialinio veiksmo dalimi!

Jei galite prisijungti prie akcijos, maloniai prašome apie tai informuoti mus žinute renginiai@lietausvaikai.lt , nurodant savo vardą ir telefono numerį – artimiausiu metu su Jumis susisieksime.

Jei akcijoje gali dalyvauti grupė žmonių, nurodykite žmonių skaičių ir grupės atstovo kontaktus. Arba skambinkite telefonu 865520303 Kristinai.